LBC2012T100K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T100K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LBC2012T100K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LBC2012T100K.pdf2.LBC2012T100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LBC2012T100K
Tau Wae LBC2012T100K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 737284 pcs Pepa Raraunga 1.LBC2012T100K.pdf2.LBC2012T100K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2530-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.2 Ohm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Whakatauranga onamata 200mA