LB2016T470K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T470K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LB2016T470K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 70MA 2.4 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LB2016T470K.pdf2.LB2016T470K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LB2016T470K
Tau Wae LB2016T470K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 70MA 2.4 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 990505 pcs Pepa Raraunga 1.LB2016T470K.pdf2.LB2016T470K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ētahi Ingoa 587-2503-2
LB2016T470K-ND
LQ LB 2016T470K
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 2.4 Ohm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Whakatauranga onamata 70mA