LB2016T3R3M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T3R3M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LB2016T3R3M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 285MA 200 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LB2016T3R3M.pdf2.LB2016T3R3M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LB2016T3R3M
Tau Wae LB2016T3R3M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 285MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1008822 pcs Pepa Raraunga 1.LB2016T3R3M.pdf2.LB2016T3R3M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ētahi Ingoa 587-2502-2
LB2016T3R3M-ND
LQ LB 2016T3R3M
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 55MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 285mA 200 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Whakatauranga onamata 285mA