LB2016T100KV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2016T100KV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LB2016T100KV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 155MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LB2016T100KV.pdf2.LB2016T100KV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LB2016T100KV
Tau Wae LB2016T100KV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 155MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 930082 pcs Pepa Raraunga 1.LB2016T100KV.pdf2.LB2016T100KV.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0806 (2016 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa LB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 587-4022-2
LQ LB 2016T100K V
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga LB2016T100KV
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Momo Hangarau 10µH
Nga wa - Whakamātautau 32MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500 mOhm
Whakaahua nui 10µH Unshielded Wirewound Inductor 155mA 500 mOhm 0806 (2016 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 155MA 500 MOHM
Te wa roa 2.52MHz DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 155mA I teie nei - Maama -