LB2012T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2012T6R8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LB2012T6R8M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 135MA 470 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LB2012T6R8M.pdf2.LB2012T6R8M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LB2012T6R8M
Tau Wae LB2012T6R8M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 135MA 470 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1481800 pcs Pepa Raraunga 1.LB2012T6R8M.pdf2.LB2012T6R8M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2448-2
LQ LB 2012T6R8M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 38MHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 470 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 470 mOhm Whakatauranga onamata 135mA