BRL2012T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL2012T6R8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRL2012T6R8M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 350MA 975 MOHM
Ngā Rauemi: 1.BRL2012T6R8M.pdf2.BRL2012T6R8M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRL2012T6R8M
Tau Wae BRL2012T6R8M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 350MA 975 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 668420 pcs Pepa Raraunga 1.BRL2012T6R8M.pdf2.BRL2012T6R8M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BR, L Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3025-2
LQ BR L2012T6R8M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 975 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 975 mOhm Max Whakatauranga onamata 350mA
I teie nei - Maama 290mA