BRL2012T470M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRL2012T470M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRL2012T470M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 160MA 4.55 OHM
Ngā Rauemi: 1.BRL2012T470M.pdf2.BRL2012T470M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRL2012T470M
Tau Wae BRL2012T470M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 160MA 4.55 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 733391 pcs Pepa Raraunga 1.BRL2012T470M.pdf2.BRL2012T470M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ētahi Ingoa 587-2068-2
LQ BR L2012T470M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 4.55 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.55 Ohm Max Whakatauranga onamata 160mA
I teie nei - Maama 125mA