TYETBCSANF-50.000000
TaitienTaitien
TYETBCSANF-50.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYETBCSANF-50.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 50.0000MHZ SNWV SMD
Ngā Rauemi: 1.TYETBCSANF-50.000000.pdf2.TYETBCSANF-50.000000.pdf3.TYETBCSANF-50.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYETBCSANF-50.000000
Tau Wae TYETBCSANF-50.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 50.0000MHZ SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 3.3 V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa TY
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 1664-1301-6 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±1ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA