TYETACSANF-26.000000
TaitienTaitien
TYETACSANF-26.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYETACSANF-26.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD
Ngā Rauemi: 1.TYETACSANF-26.000000.pdf2.TYETACSANF-26.000000.pdf3.TYETACSANF-26.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYETACSANF-26.000000
Tau Wae TYETACSANF-26.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 3.3 V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa TY
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 1664-1297-2 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±500ppb Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA