TXKTPCSANF-32.000000
TaitienTaitien
TXKTPCSANF-32.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXKTPCSANF-32.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 32.0000MHZ CLP SW SMD
Ngā Rauemi: 1.TXKTPCSANF-32.000000.pdf2.TXKTPCSANF-32.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXKTPCSANF-32.000000
Tau Wae TXKTPCSANF-32.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC TCXO 32.0000MHZ CLP SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64814 pcs Pepa Raraunga 1.TXKTPCSANF-32.000000.pdf2.TXKTPCSANF-32.000000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa TX
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 1664-1286-2 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±1.5ppm Rautanga 32MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA