TXKADCSANF-40.000000
TaitienTaitien
TXKADCSANF-40.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXKADCSANF-40.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 40.0000MHZ CLP SW SMD
Ngā Rauemi: 1.TXKADCSANF-40.000000.pdf2.TXKADCSANF-40.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXKADCSANF-40.000000
Tau Wae TXKADCSANF-40.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 40.0000MHZ CLP SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55619 pcs Pepa Raraunga 1.TXKADCSANF-40.000000.pdf2.TXKADCSANF-40.000000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa TX
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 1664-1285-1 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±2.5ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA