TTCTTCSANF-10.000000
TaitienTaitien
Taitien
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TTCTTCSANF-10.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 10.0000MHZ CLP SNWV SMD
Ngā Rauemi: 1.TTCTTCSANF-10.000000.pdf2.TTCTTCSANF-10.000000.pdf3.TTCTTCSANF-10.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TTCTTCSANF-10.000000
Tau Wae TTCTTCSANF-10.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC TCXO 10.0000MHZ CLP SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 5V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa TT
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±4.6ppm
Rautanga 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -