TTCABLSANF-13.000000
TaitienTaitien
TTCABLSANF-13.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TTCABLSANF-13.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 13MHZ 5V CLP SW SMD
Ngā Rauemi: 1.TTCABLSANF-13.000000.pdf2.TTCABLSANF-13.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TTCABLSANF-13.000000
Tau Wae TTCABLSANF-13.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 13MHZ 5V CLP SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7921 pcs Pepa Raraunga 1.TTCABLSANF-13.000000.pdf2.TTCABLSANF-13.000000.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa TT
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 1664-1184 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±1ppm Rautanga 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 13MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA