WHS5-330RJT075
TT ElectronicsTT Electronics
WHS5-330RJT075 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHS5-330RJT075
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 330 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: WHS5-330RJT075.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHS5-330RJT075
Tau Wae WHS5-330RJT075 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 330 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98841 pcs Pepa Raraunga WHS5-330RJT075.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.276" Dia x 0.650" L (7.00mm x 16.50mm)
Raupapa WHS Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1516-1
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound