WHS5-220RJT075
TT ElectronicsTT Electronics
WHS5-220RJT075 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHS5-220RJT075
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 220 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: WHS5-220RJT075.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHS5-220RJT075
Tau Wae WHS5-220RJT075 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 220 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5779 pcs Pepa Raraunga WHS5-220RJT075.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.276" Dia x 0.650" L (7.00mm x 16.50mm)
Raupapa WHS Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1518-2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound