WHS3-150RJA1
TT ElectronicsTT Electronics
WHS3-150RJA1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHS3-150RJA1
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: WHS3-150RJA1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHS3-150RJA1
Tau Wae WHS3-150RJA1 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 150 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4961 pcs Pepa Raraunga WHS3-150RJA1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Raupapa WHS Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1486-3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound