WHS2-6R8JA25
TT ElectronicsTT Electronics
WHS2-6R8JA25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHS2-6R8JA25
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 6.8 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: WHS2-6R8JA25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHS2-6R8JA25
Tau Wae WHS2-6R8JA25 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 6.8 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5704 pcs Pepa Raraunga WHS2-6R8JA25.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.354" L (3.60mm x 9.00mm)
Raupapa WHS Tuhinga 6.8 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1495-1
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound