W24-2K2JI
TT ElectronicsTT Electronics
W24-2K2JI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W24-2K2JI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 2.2K OHM 14W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W24-2K2JI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W24-2K2JI
Tau Wae W24-2K2JI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 2.2K OHM 14W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29639 pcs Pepa Raraunga W24-2K2JI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 2.106" L (8.00mm x 53.50mm)
Raupapa W20 Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 14W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1176
W242K2JI
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 14W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound