W24-RMSA-M
Inventek SystemsInventek Systems
Inventek Systems
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W24-RMSA-M
Kaihanga / Waitohu: Inventek Systems
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP RA SMA MALE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W24-RMSA-M
Tau Wae W24-RMSA-M Kaihanga Inventek Systems
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP RA SMA MALE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25690 pcs Pepa Raraunga
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -17dB
Mana - Max 50W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 2.598" (66.00mm)
Hua 2.15dBi Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz
Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz WLAN Whip, Right Angle RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.15dBi Connector, SMA Male Connector Mount