W22-220RJI
TT ElectronicsTT Electronics
W22-220RJI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W22-220RJI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 220 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W22-220RJI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W22-220RJI
Tau Wae W22-220RJI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 220 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76895 pcs Pepa Raraunga W22-220RJI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa W20 Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1146-1
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound