W22-1K5JI
TT ElectronicsTT Electronics
W22-1K5JI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W22-1K5JI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 1.5K OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W22-1K5JI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W22-1K5JI
Tau Wae W22-1K5JI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 1.5K OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4477 pcs Pepa Raraunga W22-1K5JI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Raupapa W20 Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1151-2
W221K5JI
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound