ULW2-47RJA25
TT ElectronicsTT Electronics
ULW2-47RJA25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULW2-47RJA25
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ULW2-47RJA25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULW2-47RJA25
Tau Wae ULW2-47RJA25 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 47 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4443 pcs Pepa Raraunga ULW2-47RJA25.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.354" L (3.80mm x 9.00mm)
Raupapa ULW Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1002-3
ULW247RJA25
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound