ULW5-100RJT075
TT ElectronicsTT Electronics
ULW5-100RJT075 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULW5-100RJT075
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ULW5-100RJT075.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULW5-100RJT075
Tau Wae ULW5-100RJT075 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 100 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5009 pcs Pepa Raraunga ULW5-100RJT075.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.283" Dia x 0.650" L (7.20mm x 16.50mm)
Raupapa ULW Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1019-1
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound