PCF0402R-1K5BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0402R-1K5BT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF0402R-1K5BT1
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: PCF0402R-1K5BT1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF0402R-1K5BT1
Tau Wae PCF0402R-1K5BT1 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185671 pcs Pepa Raraunga PCF0402R-1K5BT1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa PCF - Precision Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 985-1236-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film