PCF0402R-17K8BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0402R-17K8BT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF0402R-17K8BT1
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 17.8KOHM 0.1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: PCF0402R-17K8BT1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF0402R-17K8BT1
Tau Wae PCF0402R-17K8BT1 Kaihanga TT Electronics
He Rahinga Kei te wātea 396761 pcs Pepa Raraunga PCF0402R-17K8BT1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa PCF - Precision Tuhinga 17.8 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 985-1368-2
PCF0402R17K8BT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 17.8 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film