HM86-10750LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM86-10750LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 750UH 800MA 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM86-10750LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM86-10750LFTR
Tau Wae HM86-10750LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 750UH 800MA 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5844 pcs Pepa Raraunga HM86-10750LFTR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.465" L x 0.465" W (11.80mm x 11.80mm) Raupapa HM86
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 750µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.205" (5.20mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 750µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 800mA DCR 98.34 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 98.34 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 800mA Whakaaetanga -