HM86-10400LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM86-10400LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 400UH 1.35A 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM86-10400LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM86-10400LFTR
Tau Wae HM86-10400LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 400UH 1.35A 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4651 pcs Pepa Raraunga HM86-10400LFTR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.465" L x 0.465" W (11.80mm x 11.80mm) Raupapa HM86
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 400µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.205" (5.20mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 400µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.35A DCR 42.73 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 42.73 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 1.35A Whakaaetanga -