HM79S-74150LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM79S-74150LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 1.39A 80 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM79S-74150LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79S-74150LFTR13
Tau Wae HM79S-74150LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 1.39A 80 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4305 pcs Pepa Raraunga HM79S-74150LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Inductor 1.39A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.39A