HM79S-74101LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM79S-74101LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 550MA 490 MOHM
Ngā Rauemi: HM79S-74101LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79S-74101LFTR13
Tau Wae HM79S-74101LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 550MA 490 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5012 pcs Pepa Raraunga HM79S-74101LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Inductor 550mA 490 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Whakatauranga onamata 550mA