HM79S-125332LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM79S-125332LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3MH 160MA 4.3 OHM
Ngā Rauemi: HM79S-125332LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79S-125332LFTR13
Tau Wae HM79S-125332LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3MH 160MA 4.3 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4446 pcs Pepa Raraunga HM79S-125332LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.457" W (12.50mm x 11.60mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 3.3mH Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3mH Shielded Inductor 160mA 4.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 160mA