HM79S-125331LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM79S-125331LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 570MA 800 MOHM
Ngā Rauemi: HM79S-125331LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79S-125331LFTR13
Tau Wae HM79S-125331LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 570MA 800 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4540 pcs Pepa Raraunga HM79S-125331LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.457" W (12.50mm x 11.60mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 570mA 800 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Whakatauranga onamata 570mA