HM79-20820LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-20820LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-20820LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM
Ngā Rauemi: HM79-20820LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-20820LFTR13
Tau Wae HM79-20820LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4607 pcs Pepa Raraunga HM79-20820LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 82µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 600 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Whakatauranga onamata 580mA