HM79-206R8LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-206R8LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-206R8LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 2A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM79-206R8LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-206R8LFTR13
Tau Wae HM79-206R8LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 2A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4996 pcs Pepa Raraunga HM79-206R8LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A