HM79-20101LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM79-20101LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-20101LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 520MA 700 MOHM
Ngā Rauemi: HM79-20101LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-20101LFTR13
Tau Wae HM79-20101LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 520MA 700 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5640 pcs Pepa Raraunga HM79-20101LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Raupapa HM79 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1237-2
HM79-20101LFTR
HM7920101LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM79-20101LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Momo Hangarau 100µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 700 mOhm Max Whakaahua nui 100µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 700 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 520MA 700 MOHM Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 520mA