HM79-108R2LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-108R2LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-108R2LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM
Ngā Rauemi: HM79-108R2LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-108R2LFTR13
Tau Wae HM79-108R2LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120616 pcs Pepa Raraunga HM79-108R2LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM79
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1236-1
HM79108R2LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 146 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 146 mOhm Max
Whakatauranga onamata 840mA I teie nei - Maama -