HM78D-755150MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-755150MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-755150MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-755150MLFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-755150MLFTR
Tau Wae HM78D-755150MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4320 pcs Pepa Raraunga HM78D-755150MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance - He Raupapa I honohia 64.36µH Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 15µH
Teitei 0.189" (4.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 64.36µH Inductance - Connected in Series 15µH Inductance - Connected in Parallel 63.7 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.11A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Raupapa 255 mOhm DC Resistance (DCR) - Tika 63.7 mOhm
Rahi o teianei - Raupapa 1.24A Te Hurihanga o Naianei - Tika 2.48A
Whakatauranga onamata - Raupapa 1.05A Whakatauranga o Naianei - He pararite 2.11A