HM78D-128820MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-128820MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-128820MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-128820MLFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-128820MLFTR
Tau Wae HM78D-128820MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4521 pcs Pepa Raraunga HM78D-128820MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance - He Raupapa I honohia 328µH Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 82µH
Teitei 0.317" (8.05mm) Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 328µH Inductance - Connected in Series 82µH Inductance - Connected in Parallel 140 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.3A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Raupapa 560 mOhm DC Resistance (DCR) - Tika 140 mOhm
Rahi o teianei - Raupapa 1.9A Te Hurihanga o Naianei - Tika 3.8A
Whakatauranga onamata - Raupapa 1.2A Whakatauranga o Naianei - He pararite 2.3A