HM78-40391LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-40391LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 390UH 290MA 2.85 OHM
Ngā Rauemi: HM78-40391LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-40391LFTR
Tau Wae HM78-40391LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 390UH 290MA 2.85 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5260 pcs Pepa Raraunga HM78-40391LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 390µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 390µH Shielded Inductor 290mA 2.85 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.85 Ohm Max Whakatauranga onamata 290mA