HM78-40390LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-40390LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 910MA 230 MOHM
Ngā Rauemi: HM78-40390LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-40390LFTR
Tau Wae HM78-40390LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 910MA 230 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4661 pcs Pepa Raraunga HM78-40390LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Shielded Inductor 910mA 230 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Whakatauranga onamata 910mA