HM78-30120LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-30120LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 1.52A 98 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM78-30120LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-30120LFTR
Tau Wae HM78-30120LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 1.52A 98 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5469 pcs Pepa Raraunga HM78-30120LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Inductor 1.52A 98 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 98 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.52A