HM78-30101LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-30101LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM
Ngā Rauemi: HM78-30101LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-30101LFTR
Tau Wae HM78-30101LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4341 pcs Pepa Raraunga HM78-30101LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Inductor 500mA 790 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 790 mOhm Max Whakatauranga onamata 500mA