HM78-10560LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78-10560LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 460MA 430 MOHM
Ngā Rauemi: HM78-10560LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-10560LFTR
Tau Wae HM78-10560LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 460MA 430 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5590 pcs Pepa Raraunga HM78-10560LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 56µH Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Shielded Inductor 460mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Whakatauranga onamata 460mA