HM78-10270LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-10270LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 640MA 210 MOHM
Ngā Rauemi: HM78-10270LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-10270LFTR
Tau Wae HM78-10270LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 640MA 210 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5541 pcs Pepa Raraunga HM78-10270LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Shielded Inductor 640mA 210 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Whakatauranga onamata 640mA