HM73-301R0LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM73-301R0LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM73-301R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 23A 1.7 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-301R0LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-301R0LFTR13
Tau Wae HM73-301R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 23A 1.7 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5806 pcs Pepa Raraunga HM73-301R0LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo - Rahi / Rahi 0.552" L x 0.512" W (14.00mm x 13.00mm)
Raupapa HM73 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1228-2
HM73301R0LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM73-301R0LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Momo Hangarau 1µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.7 mOhm Max Whakaahua nui 1µH Shielded Inductor 23A 1.7 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 23A 1.7 MOHM SMD Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 34A Whakatauranga onamata 23A