HM73-201R5LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM73-201R5LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 13A 4.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-201R5LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-201R5LFTR13
Tau Wae HM73-201R5LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 13A 4.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5130 pcs Pepa Raraunga HM73-201R5LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.532" L x 0.512" W (13.5mm x 13mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Inductor 13A 4.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.4 mOhm Max Whakatauranga onamata 13A
I teie nei - Maama 22A