HM72A-101R5LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72A-101R5LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM72A-101R5LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 12A 5.8 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM72A-101R5LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72A-101R5LFTR13
Tau Wae HM72A-101R5LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 12A 5.8 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64910 pcs Pepa Raraunga HM72A-101R5LFTR13.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.453" L x 0.413" W (11.50mm x 10.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM72A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1219-1
HM72A101R5LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Molded Inductor 12A 5.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 12A I teie nei - Maama 27.5A