HM72A-101R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM72A-101R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 18A 2.75 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM72A-101R0LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72A-101R0LFTR13
Tau Wae HM72A-101R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 18A 2.75 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3977 pcs Pepa Raraunga HM72A-101R0LFTR13.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.453" L x 0.413" W (11.50mm x 10.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM72A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Molded Inductor 18A 2.75 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.75 mOhm Max Whakatauranga onamata 18A
I teie nei - Maama 21A