HM71S-13052R2LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71S-13052R2LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 5A 32 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM71S-13052R2LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71S-13052R2LFTR
Tau Wae HM71S-13052R2LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 5A 32 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6010 pcs Pepa Raraunga HM71S-13052R2LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 5A 32 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max Whakatauranga onamata 5A
I teie nei - Maama 5A