HM71S-1305220LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71S-1305220LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.6A 207 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM71S-1305220LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71S-1305220LFTR
Tau Wae HM71S-1305220LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.6A 207 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5185 pcs Pepa Raraunga HM71S-1305220LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 207 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 207 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.6A
I teie nei - Maama 1.6A