HM67-B472LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM67-B472LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 4.7MH 200MA 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM67-B472LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM67-B472LFTR13
Tau Wae HM67-B472LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 4.7MH 200MA 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5936 pcs Pepa Raraunga HM67-B472LFTR13.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.370" W (6.00mm x 9.40mm) Raupapa HM67
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 4.7mH @ 100kHz Teitei (Max) 0.154" (3.90mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200mA DCR 670 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 670 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 200mA Whakaaetanga -